Russian|Eesti

Broneeringu tingimused

 • Veebilehe STARKID.EE omanik on OÜ A-STARGEN (registrikood 12766186), asukohaga Vana-Narva mnt.7A.

  1.ÜLDTINGIMUSED

  Lastetoa reeglite mittelugemine ei vabasta teid vastutusest.

  Lgp. Külalised ja vanemad. Broneerimisega teie kinnitate automaatselt mängutoa reeglitega. Seoses sellega STARKID mängutoa rentnik kannab täielikku ja tingimusteta vastutust vara säilimise eest. Vara hävimine, kaotsiminek või kahjustumine rentnikust mitte oleneval või tema poolt mittekontrollitavatel põhjustel ei vähenda ega vabasta rentnikku mängutoa reeglitest kohustustest. Mängutoa reeglite mittelugemine või mittetundmine ei vabasta kohustusest neid täita. Kogemata kaasavõetud esemed palume meile tagasi tuua esimesel võimalusel.

  Palume ilmuda sünnipäeva korraldajal sünnipäeva pidamiseks kohale vähemalt 15 minutit enne sünnipäeva algust. Peoruumi pääseb sisse 15 minutit enne sünnipäeva algust. Peoruum on teie kasutuses 3 tundi.

  Viibi mängumaal ainult vahetusjalanõudes või sokkides, paljajalu või välisjalanõudes mängumaal viibimine ei ole lubatud.

  Palume koristada ruum peo lõppedes (ühekordsed nõud visata prügikasti, puhastada lauad ning korjata üles põrandalt praht. Lisatasu eest on võimalik tellida koristusteenus mängumaa poolt.

  Mängutuba ei vastuta külastajate riiete ja isiklike asjade eest. Mänguasju ei ole lubatud koju viia.

  Vanemad on kohustatud jälgima laste tegevust. Mängutoa ei vastuta õnnetuste eest v.a juhtumid, mis on tekkinud varustuse rikke tõttu.

  Külastajad on kohustatud kompenseerima kahju rikkutud või kaotatud mänguasjade ja tehnika eest. Mängutoas on keelatud suitsetada ja tarbida alkohoolseit jooke.

  Vulkaan tordi küünalde ja teiste pürotehnika toodete kasutamine on KEELATUD. On keelatud kaasa võtta koduloomi.

  Ühekordsed nõud, joogitopsid ja muu prügi, visata prügikast. Peoruumi nõud loputa ning pane oma kohale tagasi.

  Palume vabastada peoruum õigeaegselt broneeritud aja lõppedes. Kui toas koheselt pidu ei järgne on võimalik pikendada peoruumi kasutusaega tasudes selle eest vastavalt mängumaa hinnakirjale.

  Süüa tohib ainult söögilaua taga. Ühekordsed nõud tuleb ise kaasa võtta.

  Palume järgida ning selgitada ka lastele mängumaa ohutusnõudeid ja reegleid.

  Laste ohutuse tagamiseks tuleb lapsi jälgida kogu sünnipäeva toimumise ajal.

  Kui klient broneerib peoruumi näiteks 18 – 21 ja mingil juhul palub muuta aega 17 – 20 siis hind jääb samaks ja ei muutu.

  Alates 01.12.2018 NB! Hinnad kehtivad eraklientidele, ainult laste sünnipäevade läbiviimiseks. Eriürituste ( Lasteaia lõpupeod…) hinnapakkumist kirjutage või võtke meiega ühendust: info@starkid.ee

  • NB! Alates 01.06.2020 Broneeringu ettemaksu seoses COVID-19 meie mängutuba ei tagasta. Kui teie pidu jäi koroonaviiruse (või muu viiruse, traumade või haiguse ) tõttu vahele, on võimalus ümber broneerida aasta jooksul, või me anname teile 45 eurose voucher-i.  
  • Eriürituste broneerimisel, mis ei ole seotud lapse sünnipäevaga Starkid Mängutoal, on erihind, mis tuleb hankida administraatorilt. Juhul, kui klient broneeris pettuse teel sünnipäevaks toa lapse nimele, kuid tegelikult tähistatakse Eriüritust või muud tähtpäeva, on Starkid Mängutuba lastetoal täielik õigus üritus tühistada (Ettemaksu ei tagastata trahvi näol), vastasel juhul on klient kohustatud tasuma täies mahus Eriürituse tasu.
  • Starkid Mängutuba lastetoas üle 55 inimese (kokku), iga lisanduva inimese eest on tasuline. 1 inimene 10 eurot. Ükskõik milline üritus.

  Kõikide täiendavate küsimuste või murede korral pöördu meie StarKid mängutoa administraatori poole.

 • 2. KUIDAS TEHA BRONEERINGUT?

  1. Vajutage Broneerimine üleval menüüs:

  2. Kalendrist valige endale sobiv kuupäev ja aeg

  3. Tuleb välja aken, kus on vaja sisestada kõik oma ja lapse andmed. Peale seda kui on kõik punktid täidetud vajutage Broneeri

  4. Edasi tuleb välja maksekeskuse aken kus tuleb sisestada oma isiklikud andmed ja valida oma kodupank ja maksta.

  5. Peale pangas tasumist vajutage linki “Tagasi kaupmehe juurde”.

  Tasudes ettemaksu pangalingiga ilmub teie Lapse nimi broneering kalendrisse koheselt.

 • 3. MAKSETINGIMUSED

  Meie kodulehel www.starkid.ee broneeringut tehes tuleb kohe sooritada ettemakse, kasutades pangalinki (SWEDBANK, SEB, LHV, NORDEA, COOP) või krediitkaarti (VISA, MASTERCARD, MAESTRO). Makseteenuseid osutatakse MONTONIO vahendusel.

  Broneerimiseks tuleb sisestada ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress ning telefoninumber. Isikuandmed on meie serveris kaitstud ning neid ei avaldata kolmandatele isikutele või organisatsioonidele.

  Tasumata jäetud broneeringud tühistatakse automaatselt poole tunni jooksul.

  Kõik hinnad meie kodulehel on EURODES (€) ja koos käibemaksuga.

  Sünnipäevapeo pidamiseks mängutuba broneerides tuleb päeva jooksul teha ettemaks summas 45 eurot.

  Sünnipäevapeost loobumise korral ettemaksu ei tagastata. Broneeringu tühistamisel tehtud ettemaksu ei tagastata vastavalt VÕS 53, lg 3 p 2: “Vastavalt võlaõigusseadusele ei ole kliendil ja tarbijal sõlmitud lepingutest taganemine lubatud, kuivõrd lepinguga on kindlaks määratud teenuse osutamine teatud kuupäevaks”

  Sünnipäevapeo ärajäämise korral pakume teile võimalust lükata pidu edasi mõnele teisele kuupäevale. Peo toimumise aega saab ühe korra muuta ühe aasta jooksul.

  Kui üritus jääb ära Starkid mängutoa olenevatel põhjustel, siis ettemaks tagastatakse.

  Lgp. Külalised ja vanemad. Broneerimisega teie kinnitate automaatselt mängutoa reeglitega. Seoses sellega STARKID mängutoa rentnik kannab täielikku ja tingimusteta vastutust vara säilimise eest. Vara hävimine, kaotsiminek või kahjustumine rentnikust mitte oleneval või tema poolt mittekontrollitavatel põhjustel ei vähenda ega vabasta rentnikku mängutoa reeglitest kohustustest. Mängutoa reeglite mittelugemine või mittetundmine ei vabasta kohustusest neid täita.

 • 4. TAGANEMISÕIGUS

  Sünnipäevapeo pidamiseks mängutuba broneerides tuleb teha ettemaks summas 45 eurot.

  Sünnipäevapeost loobumise korral ettemaksu ei tagastata. Broneeringu tühistamisel tehtud ettemaksu ei tagastata vastavalt VÕS 53, lg 3 p 2: “Vastavalt võlaõigusseadusele ei ole kliendil ja tarbijal sõlmitud lepingutest taganemine lubatud, kuivõrd lepinguga on kindlaks määratud teenuse osutamine teatud kuupäevaks”. Sünnipäevapeo ärajäämise korral pakume teile võimalust lükata pidu edasi mõnele teisele kuupäevale. Peo toimumise aega saab ühe korra muuta ühe aasta jooksul. Kui üritus jääb ära Starkid mängutoa olenevatel põhjustel, siis ettemaks tagastatakse.

   

 • 5. OTSETURUSTUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

  Veebileht STARKID.EE kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult broneerimise eesmärgil.

  Veebileht saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 • 6. VAIDLUSTE LAHENDAMINE

  Sünnipäevapeo ärajäämise korral pakume teile võimalust lükata pidu edasi mõnele teisele kuupäevale. Peo toimumise aega saab ühe korra muuta ühe aasta jooksul.

  Kui ostjal on Veebilehe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@starkid.ee või helistada telefonil: +372 5827 5861 Kui ostja ja Veebileht ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebilehe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Russian|Eesti